Избрана Производи

Веќе Бања копродукции, Ltd е воспоставена in2003 и се наоѓа во Taizhou Жеџијанг Кина.

Вкупно зафаќа површина од 10000m2.

Тоа е специјализирана за развој и производство на солидна мебел од дрво материјал бања.

Нашиот сопствен бренд "веќе Бања"

Чест ни е да се добие титулата најдобар снабдувач од нашите Европејците и Американците клиенти ...

Прочитај повеќе

Нови пристигнувања

WhatsApp Онлајн Chat!